Leczenie w dziennym oddziale psychiatrycznym

Leczę się w dziennym oddziale psychiatrycznym. na najmniejszą rzecz mam myśli samobójcze. jak mam myśli samobójcze to mogą mnie dać na oddział zamknięty- potem znów na dzienny. Takie błędne koło, które nie wiem jak przerwać. raczej sobie nic nie zrobię-nie miałabym odwagi, ale sobie nie ufam. Najbardziej mnie męczy to, że mam problemy z komunikacją i nie wiem jak to przekazać dalej. na tym tle też mam myśli samobójcze.

Dzień dobry,

Najlepiej jak o tym porozmawia Pani z lekarzem prowadzącym/psychoterapeutą; ponieważ to oni Panią znają i Pani historię leczenia.