Leczenie zachowawcze czy operacja po zwichnięciu łokcia z uszkodzeniem wiązadeł pobocznych

Leczenie zachowawcze czy operacja po zwichnięciu łokcia z uszkodzeniem wiązadeł pobocznych.Jestem 11 dni od wypadku,czuje ból głęboko w ręce,widzę postęp zgięcia łokcia, od 0 st. do około 45st. Jestem zawiedziony Polską Służbą Zdrowia,chodzę od drzwi do drzwi popychany po plecach.Czy możliwy jest wariant zachowawczy, rehabilitacja a w razie braku efektów, operacja?Jak czas jest tutaj istotny?Czy wiązadła mogą się same zregenerować? Czy mogę delikatnie poruszać ręką czy lepiej w ogóle nie ruszać?

Bardzo duże prawdopodobieństwo ze bedzie musiał pan byc operowany . Jesli ma pan uszkodzone więzadła bedzie pan miał niestabilność w stawie łokciowym .Musi sie pan umówić na wizytę w celu dalszej diagnozy ponieważ nie moge stwierdzić na podstawie tego opisu , dalszego postępowania .