Leczenie zakoli u 19-latka

Witam mam 19 lat i posiadam już spore zakola , w wieku 16 lat wgl ich nie miałem dlatego mnie dziwi że tak szybko się zrobiły , zauważyłem również że z moich włosów zrobiło się siano i nie wiem co mam z tym zrobić . Czy jest możliwość przynajmniej w niewielkim stopniu w tak młodym wieku odnowić cebulki włosów w miejscu gdzie są zakola a kiedyś były tam włosy ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto spojrzeć na Pana rodzinę. Możliwe iż jest to dziedziczne. Można oczywiście wypróbować preparaty odżywiające do włosów.