Leczenie zakrzepicy żył powierzchniowych a mały, twardy guzek pod kolanem

Witam mam 35 lat i jestem w trakcie leczenia zakrzepicy zyl powierzchniowych lewej nodze pod kolanem wybralam juz 10 zastrzykow cleksane 150 a teraz biore tabletki vessel due okolo 8 lat temu mialam zabieg usuniecia zylakow z yej nogi lecz szybko wrocily . obecie biore tabletki i stosuje masc lioton lecz z tylu kolana mam jeszcze maly guzek twardy ale bezbolesny co robic ? Co lekarz to inna opinia. Wrocilam do treningow na silowni ale yakich slabych bieznia rowerek wioslarz 3 razy w tygodniu

Witam serdecznie, ważne jest stosowanie kompresjoterapii i leków typu Vessel due F. Ruch w ucisku promuje rozpuszczanie się skrzeplin. Proponuję konsultację u pana doktora Tomasza Pelaka - w Lubinie właśnie - dobre miejsce, mądry lekarz, odpowie czy to już czas na zabieg zamykania żylaków w celu zapobiegania nawrotom zakrzepicy. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, specjalista angiolog