Lęk i drżenie całego ciała przy nerwicy

Mam nerwicę. Odczuwam lęk i rżenie całego ciała.Jakie leki powinnam brać? Lekarz przepisał mi fluoksetynę,afobam i propranolol. Średnio mi pomagały, zaczęłam pić kilka piw dziennie od kilku miesięcy.Czy możliwe, że jestem uzależniona?Co mam zrobić?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Zamiast pic piwo proszę udać się z powrotem do lekarza psychiatry. Alkohol działa uspokajająco i przeciwlękowo, więc z pewnością poprawia samopoczucie, ale nie jest to leczenie.
Jak w każdej chorobie, nie zawsze leki przepisane w pierwszym rzucie są skuteczne i może być wskazana zmiana leczenia. Czasem potrzeba trochę czasu i cierpliwości nim dobierze się najwłaściwsze leczenie.