Lęk i zaburzenia koncentracji po wyjeździe męża za granicę

Witam.maz wyjezdza do pracy za granice.mieszkam sama z corka od paru miesięcy mieszkm sama dostaje leki ze sama jestem ze cos puknie w domu.panikuje placze cale dnie z samotności,niewiem co się ze a dzieje ciagle chce spac mi się hce skupic na niczym się e mogę. nie chce mi się nigdzie już wychodzić z domu.ciagle mam myśli ze jestem sama zana na siebiei mam myśli samobójcze.nie mogę nad sobą zapanować udaje przed każdym ze jakos dae sobie rade a potem wybucham.boje się swojego domu

Podobne objawy mogą świadczyć o nerwicy lekowej, dlatego proszę skonsultować się z lekarzem psychiatra i psychologiem. Rozpoczęcie psychoterapii powinno pomóc w poradzeniu sobie z objawami i pozwolić funkcjonować w sytuacji życiowej, w jakiej się Pani znalazła.

Witam. Może trzeba pójść po leki do psychiatry i pomyśleć o psychoterapii. Może pani pomyśelć, że jest dorosła, nic pani nie grozi, poradzi sobie pani no i ma pani dziecko, dla którego powinna być oparciem, dawać pocxucie bezpieczeństwa.