Lek Lipanthyl Supra a bóle łydek

biore od dwoch tygodni lek lipanthyl supra bo mialam trojglicerydy 223 lekarz rodzinny kazal mi po pl roku skontrolowac sie czy to nie za dlugo? i czy po tych tabletkach moga bolec lydki bo mnie wieczorem bloa a tabletke biore o 18 tej

Milena Lubowicz

Działaniem niepożądanym tych tabletek mogą być bóle mięśniowe, dlatego proszę udać się do lekarza rodzinnego. Możliwe, że będzie potrzeba modyfikacji leczenia.
Pozdrawiam