Lek na obniżenia popędu seksualnego i zahamowanie masturbacji

witam ;) czy istnieje lek na nadmierną masturbację który obniży mój popęd i nie będę tak często tego robił ? mam 19 lat

Dzień dobry,

Istnieją leki, które obniżają popęd sex., pytanie tylko czy leki w Pana przypadku są wskazane. Najlepiej jak uda się Pan do psychoterapeuty, lekarza seksuologa lub psychiatry, którzy ocenią jaka forma leczenia jest dla Pana najlepsza.