Lęk o swoje zdrowie i najbliższych

Witam, ostatnimi czasy boję sie o swoje zdrowie jak i najblizszych chodzi o moja wyobraznie gdy bawie sie z dzieckiem wszystko jest wporzadku i nagle z nikad wyobrazam sobie jak je biję nigdy tego nie zrobilem umiem nad tym panować tak mi sie wydaje ale boję sie ze kiedys to zrobie czy to mozliwe?(podczas tych mysli strasznie bije mi serce oraz zaczynam sie pocic)Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u psychiatry/psychologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.