Lęk o zdrowie i podejrzenie nerwicy

witam! jestem po leczeniu farmakologicznym nadczynnosci tarczycy,lekarz stwierdzil nie tak dawno nerwice,poniewaz z najmniejszym problemem odrazu bieglem do przychodni(wyobrazalem sobie jakies zawaly itp itd, problemy z brzuchem-wszystko mi jezdzilo jak by mialo wyskoczyc przez gardlo,serce walilo jak szalone nawet do szpitala trafilem z kolataniem pozniej z zatruciem...bywaja takie dni ze czuje sie dobrze ale to po dwoch trzech dniach wszystko wraca na kilka dni. szykuje sie jakas choroba???

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza