Lek ParoGen i jego wpływ na poziom leukocytów

mam pytanie, od czerwca biore parogen 20 mg, bralam tez IPP 40 i Helicid 40. Robilam badanie krwi przypadlowo i wyszlo ze leulocyty spadaja mam 3,59.Czy jest to mozliwe aby Parogen mial wplyw na obnizanie sie leukocytow. Bardzo prosze o porade , gdyz denerwuje sie bardzo

Brak jest w opisywanych obj. ubocznych informacji ,aby ten lek wpływał na obniżenie poziomu leukocytów,osobiście nie spotkałam się także z takim powikłaniem po paroksetynie. Myślę,że należy rozważać inne przyczyny i zrobić dokładniejsze badania ogólne.