Lek przeciwzapalny Aglan a wkładka wewnątrzmaciczna

Dzień dobry, chciałabym zapytać o lek przeciwzapalny Aglan 15, mam przepisane pół tabletki przez 10 dni w miesiącu, stosować 6 miesiecy. W przeciwwskazaniach jest wymieniona wkladka wewnątrzmaciczna, chciałAm zapytać jaki to ma związek z tym lękiem, posiadam wkładke mirene i nie wiem jaki miałoby to wpływ na lek

Szanowna Pani, Aglan może zmniejszać skuteczność wkładki, dlatego proszę poinformować ginekologa o stosowaniu leku