Lęk przed chorobą nowotworową

Boje sie ze wpadam w obsesje czy jakoms depresje strach przed rakiem w 2014 roku zrobilam cytologie usg dopochwowe ok w 2015 wyczulam dwa guzki pod skora od teggo czasu zrobilam dwa razy usg gdzie pod skora wykryto tluszczaki przynajmniej tak oznajmila mi ta pani na usg zrobilam dodatkowo usg piersi jamy brzusznej ok tomograf jamy brzusznej ok wyniki z krwi ob tsh cukier kreatinyna morfologia mocz i posiwe ok przeswietlilam kregoslup ledziowy i zebra tez ok bez zmian i patologi co ze mna jest

Dzień dobry. Ponieważ badania lekarskie wskazują na to, że jest Pani zdrowa ale zapewnienia lekarzy Pani nie uspokajają można przypuszczać, że ma Pani problemy natury psychologicznej. Zachęcam do kontaktu z psychologiem/ psychoterapeutą. Praca terapeutyczna może Pani pomóc do źródeł problemu, do tego co kryje się pod Pani lękami i znaleźć rozwiązanie.
Serdecznie pozdrawiam,
MB

Witam,
Wyniki prowadzonych badań wskazują iż somatycznie jest Pani zdrowa.
Warto w związku z tym udać się na spotkanie go psychoterapeuty, który pomoże przyjrzeć się przyczynom lęków i zaproponuje odpowiednią terapię. Być może skieruje Panią również na konsultację do psychiatry w celu rozpoczęcia leczenia farmakologicznego.
Pozdrawiam serdecznie