Lęk przed ciążą po wzajemnej masturbacji

Jestem dziewicą.Tydzień temu masturbowaliśmy się wzajemnie z chłopakiem.Wszedł we mnie delikatnie członkiem,ale bez wytrysku (był dopiero później w bezpiecznej odległości od pochwy).Nie zabezpieczaliśmy się. Dzień później miałam migreny, od kilku dni mam mdłości, bóle w podbrzuszu, napompowany brzuch i przy nacisku ból tak jakby pod brzuchem na całej powierz. Dodam, że to prawdopodobnie były moje dni płodne.Mam też inne stresy dochodzi obawa ciąży,czy może to być nerwica, czy prędzej ciąża?

Milena Lubowicz

Przyczyną opisanych dolegliwości może być stres, chociaż w opisanym przypadku ryzyko ciąży istnieje, chociaż niewielkie. Myślę, że najlepiej wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Ciąża w opisanym przez Panią przypadku jest mało prawdopodobna acz niewykluczona. Aby uzyskać pewność, polecam 14 dni po zbliżeniu wykonać test ciążowy lub badanie beta-hCG z krwi.

z poważaniem
Michał Kurek