Lęk przed pobytem ojca w zakładzie opieki leczniczej

Od miesiąca opiekuję się Ojcem w szpitalu, z dnia na dzień stał się osobą całkowicie uzależnioną od innych (Parkinson, operacje, powikłania itd.), mamy tylko siebie i fakt, że muszę umieścić Go w ZOL odbiera mi spokój, boli i przeraża. Nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć jak bardzo jestem w tej sytuacji bezradna. Sama nie jestem w stanie udźwignąć tego co nas spotkało, ale muszę . Decyzja o ZOL jest decyzją jakiej nigdy nie chciałam podjąć, a teraz muszę i odbiera mi to spokój .

Witam, potrzebuje Pani osoby z która mogłaby Pani porozmawiać o swoich emocjach, trudnościach i obawach, dlatego jeśli w Pani otoczeniu nie ma takiej bliskiej osoby zachęcam do kontaktu z psychologiem. Pomoc znajdzie Pani w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam