Lęk przed seksem i rozebraniem się przed mężczyzną

Co mam zrobić i gdzie się udać bo mam46 lat a wstydzę się rozebrać przy facecie i boję się seksu a na dodatek noszę szkaplerz karmelitański a nie chciałabym go splugawić jak bym wrazie czego kogos poznala

Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem i przyjrzenia się głębszym, emocjonalnym i osobowościowym przyczynom trudności. Ich zrozumienie pozwoli Pani na zmianę.