Lęk przed swoją agresją a depresja

Witam, od dłuzego czasu nachodza mnie przerozne mysli. nie wiem co mam juz robic. Byłam na dwóch wizytach u psychologa i od 3 mies. biore tabletki na depresje i mimo tego dalej sie zle czuje. boje sie ze kiedys coskomus cos zrobie:(:( prosze o jakas porade.

Dzień dobry,

Leczenie - czy to farmakologiczne, czy psychoterapeutyczne - wymaga czasu, zdecydowanie dłuższego niż Pani opisuje. Nie wiem jaki charakter mają Pani wizyty u psychologa, ale powinny to być systematyczne - zazwyczaj 1 x tydz. - spotkania. I przede wszystkim, rozmawiać o swoich wątpliwościach/pytaniach z osobami, które Panią leczą.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza