Lęk przed wojną i apatia

od około 6 lat mam kłopoty.od dziecka natomiast boję się wojny,bywają okresy kiedy wojna śni mi się pare dni pod rząd. dopiero rok temu postanowiłam iść do psychiatry, ten kazał mi isc do psychologa.psycholog wrocic do psychiatry po leki nasenne. mówił tylkoo tym,że staram się przenieść odpowiedzialność za wszystko i rodzine na siebie.mam 2 rodzenstwa,a rodzice sa malzenstwem od dawna. nie moge spac,mam napady leku,boje sie,ze myslami zabije rodzicow,jak spie to po 14h,moje libido zanikło,apatia

Dzień dobry,

Proszę również znaleźć PSYCHOTERAPEUTĘ - w internecie znajdzie Pani listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.