Lęk przed zabiegiem usuwania guza moczowodu

mam guz moczowodu i najprawdopodobniej bede musiala go usunac lecz sie bardzo boje gdyz duzo sie slyszy ze po otwarciu przy usuwaniu guza moze nabrac sie powietrze tym bardziej ze wczesniej mialam raka zlosliwego szyjki macicy i teraz tez obawiam sie ze moze to byc zlosliwy. radio i chemio terapeuci nie chca sie tego podjac juz prosze o dobra rade z gory dziekuje;)

Lek. Artur Jeliński Urolog

Mozna powiedzie woz albo perzewoz ,nowtowr moczowdu leczy sie tylko operacyjnie wice napani miejscu niezastanwial sie chyba ze ma mani ten swias juz gdzie ac o nabierania powietza to pozatm ze robi pani to od urodzenia zczestosci 20 -40 x na minute nie niema zadnego znaczenia-nieiem kto takich glupot pani nagadal.