Lęk przed zachorowaniem na nowotwór

Dzień dobry.Mam problem z ,którym nie mogę sobie poradzić.W zakładzie w którym pracuję kilka osób zachorowało na raka w 1 roku.Dlatego też zabroniłam przychodzić dzieciom do mnie do pracy w obawie,że któraś z chorych koleżanek weżmie je na ręce lub poczęstuje je cukierkiem itp i dzieci zachorują.Do domu też nie zapraszam koleżanek.Sama też nie mogę zrobić zakupów bezpośrednio po pracy .Dopiero jak przebiorę odzież w której nie byłam w pracy ,idę na zakupy.Nie potrafię normalnie funkcjonować.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który po zbadaniu Pani, zaproponuje odpowiednie leczenie farmakologiczne.Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP. prywatnie.