Lęk przed zatrzymaniem akcji serca

Witam, mam 19 lat, jak sobie radzic z lękiem przed zatrzymaniem akcji serca? co jest pomocne? jak sobie z tym radzic?

Taki lęk jest bardzo częsty w zaburzeniu lęku panicznego, lub w fobii prostej. Polecam udać się na spotkanie z psychologiem, który pomoże Panu po pierwsze zdiagnozować Pana problem, a także pomoże go zniwelować. Szczególnie polecam specjalistę poznawczo-behawioralnego, gdyż praca w tym nurcie przynosi najlepsze rezultaty w wypadku zaburzeń na tle lękowym. Powodzenia!

Witam,
Najlepiej udać się na konsultację do psychoterapeuty. Przy takim konkretnie problemie polecam psychoterapeutów z nurtu NLPt bądź behawioralno-poznawczego, gdyż te podejścia mają wypracowane metody pracy z lękiem.
Pozdrawiam