Lęk, śmiech bez powodu i napady złych wspomnień - co to może być?

Dzień dobry, od pewnego czasu (2 mies.) wszystko mnie drażni. Dosłownie wszystko i strasznie się denerwuję. Przejmuję się szkołą i rodziną. Choćbym chciała puścić na luz, to nie mogę. Czasami nie mogę spać albo długo zasypiam. Prawie wcale nie czuję głodu. A jeśli jestem głodna, to mnie boli przy tym głowa (w ten sposób mój żołądek upomina się o jedzenie). Często płaczę, nawet z nijakiego powodu. Przypomina mi się, co najgorsze. I wszystkiego się boję. Wyzwań, czy nawet piłki (od razu wyobrażam sobie, że nią dostanę). Mam 13 lat. Idę niedługo po wyniki, być może brakuje mi czegoś i dlatego tak jest. Poza tym często się śmieję. Bez powodu. Od razu bierze mnie na śmianie ;) Co to może być? Bezradna

Witam,
opisane przez Ciebie objawy mogą wskazywać na kilka zespołów chorobowych, jednak na podstawie tak ograniczonego kontaktu, jakim jest wymiana wiadomości internetowych, nie jestem w stanie postawić diagnozy ani stwierdzić przyczyny dolegliwości. Z Twojej wiadomości wynika, że wykonałaś już szereg specjalistycznych badań - to bardzo dobrze, z pewnością wskaże to jakąś drogę dalszego postępowania. Ze swojej strony mogę jedynie poradzić wizytę u psychologa, by postawić właściwą diagnozę, do czego niezbędny jest bezpośredni kontakt. Najpierw jednak proponuję odebranie wyników zleconych badań - z pewnością da to już jakiś obraz przyczyn pojawiających się dolegliwości.

Pozdrawiam