Lęk społeczny u 33-latki

Witam.Ostatnio zaczelam unikac ludzi i rodzine nie jezdze nigdzie,czuje lek Podejrzewam ze mam lek spoleczny zle sie czuje wsrod ludzi Jak mam sobie poradzic z tym problemem z koro z domu dalej nie wyjde Czy psycholog dostepny online jest mi wstanie pomoc Prosze o info Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proszę spróbować odpowiedzieć na pytanie ska taki lęk. Ma Pani świadomość, że jest to nie normalne i irracjonalne zachowanie, a to pierwszy krok do leczenia zaburzeń lękowych. Jeżeli nie jest Pani w stanie wyjść z domu proszę spróbować zadzwonić do psychologa/psychiatry, aby przyjechali do Pani.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Dzień dobry,

Ja namawiam na kontakt osobisty z psychoterapeutą, pomimo Pani trudności.
Na początku leczenia ktoś bliski może Pani pomóc w dotarciu do terapeuty.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie.