Lęk u kobiety w 33 tygodniu ciąży

Witam. Potrzebuje pomocy. Jestem w 33 tc ciazy i bardzo panikuje, ze moje dziecko nie przyjdzie na swiat zywe. Czytalam czasem informacje, ze z dnia na dzien serduszko przestaje bic, boje sie, ze moje dziecko zawinie sie w pepowine. 7 tyg do rozwiazania a ja psychicznie nie wytrzymuje. Chodze teraz co 2 tyg na wizyte i zawsze jest wszystko dobrze. Przeplywy w pepowinie sa dobre. Poszlabym do psychologa ale jestem w uk a nie umiem angielskiego. sama sobie z tym nie poradze;( chce do szpitala!

Witaj,
Powinnaś napisać obszerniej o swojej sytuacji osobistej w obecnej chwili/czy jesteś w związku z ojcem dziecka,czy masz u niego wsparcie,jak przewidujesz swoje macierzyństwo itp/,gdyz obecne objawy wskazują na duzy poziom lęku .Niezaleznie od listów do ABC spróbuj otoczyć się życzliwymi ludżmi z najbliższego i dostępnego otoczenia albo powiedz swojemu lekarzowi o trapiących Cię lękach i możliwościach pomocy terapeuty w języku Polskim,ew.z tłumaczem.
Czekam na wiadomośc
Pozdrawiam do tego czasu.