Lęk, uderzenia gorąca, duszności i jadłowstręt po paleniu marihuany

Witam. Mam poważny problem. W sobote wieczorem sporo wypiłem wódki i piwa. Przez swoja głupote dałem sie namówić na zapalenie marihuany, po czym wymiotowałem i byłem strasznie pijany, pozniej usnałem. W niedziele wieczorem poczułem lęk, uczucie gorąca, dusznosci, jadłowstręt czuje jakby mi prąd przchodził przez ciało i czuje sie jak na haju cały czas. To trwa już 3 dzień i nie przechodzi. Nic prawie nie jem, dużo pije. Kiedy mi to minie ? Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy powinny już minąć. Jeżeli jednak nadal będą się utrzymywać warto skonsultować się z lekarzem.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą. Jeżeli stan nie mija, pojawiają się wymioty, brak koordynacji, duszności, proszę zgłosić się do szpitala.
Pozdrawiam serdecznie