Lęk w wielu sytuacjach

Mam problem lękowy. Zaczęło się że bez powodu bałam się chodzić do szkoły. Teraz boję sie podjąć pracy. Za każdym razem bardzo się denerwuje aż bierze mnie na wymioty. Przez to jeszcze bardziej się wszystkiego boję bo wiem że znowu dopadła mnie te objawy. Boję się wstydu, boję się siedzieć wśród ludzi gdy jest cicho np w klasie Lub gdy nie można wyjść np w aucie. Mam lek przed wszystkim. Pójść do lekarza zarejestrować się załatwić coś. Byłam u psychologa ale trafiłam źle i się poddała. Co robić

To, że jedna psychoterapeutka się "poddała" nie oznacza, że z Pani lękiem nic nie można zrobić. Proszę podjąć próbę raz jeszcze i zgłosić się do innego specjalisty. Polecam skontaktować się z psychologiem nurtu poznawczo-behawioralnego. Pozdrawiam.