Lekarz zalecił wykonanie operacji zaćmy lewego oka nie póżniej niż po 2 latach

Lekarz zalecił wykonanie operacji zaćmy lewego oka nie póżniej niż po 2 latach a prawego po 5-6 latach. Postanowiłem natychmiast zgłosić się do szpitala aby poczekać na swoja kolejkę - udało się to już po roku i już na drugi dzień po operacji widzenie było dobre. Podczas kontroli po 2 tygodniach zapytałem lekarza operującego w którym roku mogę się zgłosić z drugim okiem, lekarz powiedział że już za pół roku ustali termin i tak się stało. Druga operacja była bardzo bolesna, po drugiej kontroli (za 1 miesiąc) dowiedziałem się że mam uszkodzoną gałkę oczną i dlatego widzę "przez mgłę". Od trzech miesięcy biorę zapisany już po raz trzeci zestaw kropli, widzenie jest troszeczkę lepsze ale "mgła" pozostała. Czy mogę mieć nadzieję że dolegliwość ustąpi ?.

Szanowna Pani ciężko mi jest się wypowiedzieć, ponieważ nie wiem co dokładnie zostało uszkodzone