Lęki a powrót na siłownię
Witam, jestem po 2 ablacjach WPW w wrześniu; wykonane badania po zabiegu: ekg, holter ekg, echo; krew: morfologia, p/boreli, reumatyczne, ob itp; Rez.mag głowy, eeg, usg brzucha, i wszystko jest w normie. Lekarze twierdza ze mam lęki i przez to od 5 mc źle się czuje, od tego tyg poszedłem na siłownie (przed zabiegiem chodziłem przez 4 lata) po zabiegu sie podłamałem i opuściłem siłownie, teraz wróciłem od pon, i od 2 dni źle spie wieczorami mam tachykardie ok 100 jaka jest przyczyna? zmęczenie?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Co zrobić, gdy sen nie przychodzi?
Nie możesz zasnąć? Przekręcasz się z boku na bok? Obejrzyj filmik i dowiedz się, co robić w takiej sytuacji. Ekspert podpowiada, jak sobie pomóc, kiedy sen nie przychodzi.
Dzień dobry,
jak rozumiem lekarze wykluczyli przyczyny medyczne Pana objawów.Zatem przyczynę pogorszenia samopoczucia można upatrywać w psychice,tego co Pan przeżywa w związku z zabiegiem,ktôry Pan przeszedł.Proponuję umówić się na konsultację u psychoterapeuty np. w PZP,który udzieli Panu pofesjonalnej pomocy.
Pozdrawiam,
K. Stasik
Jeśli lekarze zdiagnozowali zaburzenia lękowe (po badaniach i obserwacji, a zatem znając Pana lepiej niż tylko opis)- warto im zaufać. Zachęcam do konsultacji psychologicznej i podjęcia psychoterapii, która pozwoli pozbyć się objawów.