Lęki a wzrost ciśnienia

Przejścia w życiu spowodowały lęki,co powoduje wzrost ciśnienia i jednoczesny strach o życie.... Wizyta u psychiatry skończyła się na lekach...których nie biorę,bo się boję.Mieszkam sama,może dlatego .... Moje pytanie ,jak wybrnąć z tego stanu....Ciśnieniomierz jest nieodzowny wszędzie.....Czy to nerwica? już? ps.To pytanie mojej sąsiadki,korzysta z mojej poczty grzecznościowo....

Ważne jest określenie przyczyn i natury lęku. Polecam spotkanie z psychologiem, który pomoże sprawić by nie bała się Pani bać :)