Leki antydepresyjne bez skutków ubocznych

prosze o odpowiedz jakie najlepsze są leki które wylecza z depresji brałam rexetin, neuroleptyki lekarz powiedzial ze sa niedlamnie , ze mi szkodza bo po rexetin przytylam 20 kilo , i mam teraz wielka nadwage , które leki lecza niepowodują sktków ubocznych jak otępienie i sie po nich nietyje ?

Leki przeciwdepresyjne działają tylko objawowo. Tzn. że nie leczą przyczyn, a jedynie skutki depresji.

Najlepsze, co może Pani zrobić dla swojego zdrowia (zarówno ciała, jak i psychiki), to podjąć psychoterapię. Pozwoli ona Pani zmienić sposób myślenia i działania, który doprowadza do stanów depresyjnych i poprawić swoje samopoczucie.

życzę powodzenia i pozdrawiam!