Leki antydepresyjne i Encorton

witam...mam pytanie... jestem od 5 lat leczony na depresję jedno biegunową oczywiście jest duża poprawa...jednak wczoraj ze wzgledu na moje zdrowie dostałem lek Encordon w którym wyczytałem że nasila on stres oraz objawy depresji...Pytanie co powinienem zrobić dostać inne leki anty depresyjne czy nie brac encordonu który ma mnie wyleczyć z bólu..

Jeżeli wskazanie do włączenia encortonu są względne, warto zastanowić się nad inna formą leczenia.