Leki antypsychotyczne u zdrowej osoby

Witam Chciałam zapytać czy branie przez kilka miesięcy leków antypsychotycznych przez zdrową osobę spowoduje jakieś trwałe zmiany w jej mózgu ?

Nie rozumiem pytania. Czy chodzi o zażywanie leków szkodliwe, rekreacyjne? Leki psychotropowe traktowane są przez niektóre osoby podobnie jak leki psychostymulujące i stosowane dla uzyskania pewnych doznań. Jest to oczywiście niekorzystne dla zdrowia, tym bardziej, że zwykle brane są w połączeniu ze środkami poza lekospisowymi.