Leki bez recepty na grzybicę paznokcia

Od mniej więcej roku na moim paznokciu u stopy mam grzybicę. Niestety leczyłam ją niesystematycznie i nadal mam z nią problem. Czy da się coś zrobić z tym wstydliwym problemem bez pomocy lekarza? Są jakieś sprawdzone leki bez recepty? Co się stanie jeżeli nadal nie będzie leczona? Dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Niestety bez pomocy lekarza dermatologa się nie obejdzie! Grzybicę paznokci leczy się bardzo trudno. Terapia grzybicy paznokci stóp wymaga stosowania leków doustnych przez 12 tygodni! Możliwa jest też metoda pulsowa. Każdy puls polega na tygodniu doustnego przyjmowania leku, potem 3-tygodniowej przerwie. Trzeba wykonac 3 pulsy.
Nieleczona grzybica może się przenieść na inne paznokcie.