Lęki i fobie przy schizofrenii paranoidalnej

Boję się wynajmu mieszkania, gdyż choruję na shizofrenię paranoidalną. Nie wiem, co ze sobą zrobić, gdyż powrót do domu nie wchodzi w grę. Cofnąłby moje leczenie! A boję się reakcji ludzkich na moją chorobę (ataki złych myśli). Te myśli polegają na tym, że czuję się niepewna swojej wartości w życiu. Choroba uczy mnie systematyczności, która może być na wynajmie przydatna. Jestem osobą odpowiedzialną. Nie będę całymi dniami leżeć w łóżku, gdyż będę chodziła do dziennego ośrodka!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza