Lęki i natręctwa u 35-latki

Witam Kobieta lat 35 od pół roku leczę się u psychiatry z powodu lęków i natręctw biorę raz dziennie Elicea 2.5 mg może trochę się wyciszyłam ale lęki i natręctwa dalej zostały , myślę że mam nieoodpowiedni lek myślałam , że po włączeniu leczenia to wszystko zniknie , proszę o pomoc i odpowiedź przy czym istnieją takie objawy jak mam ja , utrudnia mi to życie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza