Leki minimalizujące derealizację

Witam,jakie leki bywaja pomocne zeby wyleczyc albo zminimalizować takie zaburzenie psychiczne jak derealizacja i depresonalizacja sa to zaburzenia dysocjalne,mechanizm obronny,ponoć naturalny,?Jestem mezczyzna,23lata,diagnoza zaburzenia lekowo-depresyjne. Czy np SSRI albo leki leki neuroleptyczne atypowe 2 generacji.Aktualnie biore AMISAN ale juz sam nie wiem czy to co działa.Wiem ze lepiej porozmawiac z lekarzem ale chcialbym sie tutaj czegos dowiedziec.Pozdrawiam.

Czy samochód, komórke, laptop czy cokolwiek innego też bedzie Pan naprawiał sam i przez internet?