Leki na łojotokowe zapalenie skóry

witam moze mi ktoś polecic jakies dobre leki na łojotokowe zapalenie skóry?,lekarz przepisał mi protopic ale niechce go stosowac po przeczytanych opiniach a drugie pytanie to czy rozex moze wspomóc leczenie łojotokowego zapalenia skóry?

Witam
Protopic jest skuteczny. Podobnie jak preparaty sterydowe (ale tych nie można stosować np.na twarz). Ważne dokładne zmywanie łoju ze skóry (to podstawa),pomimo
że obserwuje się łuszczenie i zaczerwienienie.Nie należy używać też tłustych/półtłustych
kremów.Wskazane lekkie nawilżająco-matujące.
Rozex można spróbować lecz w mojej ocenie niewiele pomoże
pozdrawiam