Leki na receptę na migrenę

Witam. Cierpię od wielu lat na migrene. Atak mam srednio co tydzień. Wybieram sie do lekarza bo zadne leki stosowane doraźnie nie pomagaja, nawet te na receptę o lekach typu apap, ibuprom nie wspominając. Czy leki typu fluoksetyna, propranolol sprawdzaja sie w przypadku migreny? Czy wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto zgłosić się do lekarza oraz poprosić o leki z grupy tryptanów. Przerywają one atak migreny.