Leki na silne nudności w 8. tygodniu ciąży

Witam Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży i mam silne nudności . Lekarz zapisał mi lokomarin lub w ostateczności metoclopramidum . Czy te leki na pewno nie zaszkodzą dziecku? Bo ja już nie potrafie wytrzymać tak mnie mdli:(

Lek. Marta Jaruchowska

W naszym osrodku rowniez dajemy metoclopramid, leki te sa dosc bezpieczne w ciazy, mozna je podawac.Dobry sposob to tez imbir, sa dostepne witaminy z imbirem, czasem pomaga tez zapach, rzecz indywidualna.