Leki Nasonex, Symbicort, Xyzal i Singular na kaszel u dziecka

Proszę o pomoc.Czy dziecku mocno kaszlącemu można podawać jednocześnie Nasonex,Symbicort,Xyzal,Singular.Taki zestaw ma przepisany.Nie wiem czy steryd do nosa i steryd wziewny to nie za duzo?U dziecka nieznacznie powiększony 3 migdał,alergia.Prosze o poradę.

Milena Lubowicz

Można jednocześnie stosować steryd donosowo i steryd wziewny. Czasem istnieje taka konieczność, szczególnie gdy np. wystąpi infekcja u dziecka leczonego z powodu powiększenia trzeciego migdała. Proszę postępować zgodnie z zaleceniem lekarskim.
Pozdrawiam