Lęki po zażyciu środków psychoaktywnych

Witam mam pytanie rok temu na imprezie ktoś dał mi coś wciągnąć byłem pijany i wziąłem tego dużo bardzo się tym przejąłem ale nic z ty nie zrobiłem myślałem że to minie od tego czasu mam lęki, nie potrafię się z nikim dogadać, bardzo się stresuję nawet jak rozmawiam z bliskimi mi osobami nie potrafię się skupić, jestem zamknięty w sobie mam shizy. To dalej we mnie jest? Czy mam nadmiar tego czegoś w sobie i czy idzie się tego pozbyć?

Zdarza się, że objawy nerwicowe "uruchamiają się" pod wpływem substancji psychoaktywnych, stresu czy emocjonalnych przeżyć. Proszę się zgłosić do psychologa. Pomoże odnaleźć prawdziwe źródło lęku i przepracować je, a tym samym pozbyć się trudności.