Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki przeciwdepresyjne a przytycie

Biorę tabletki przeciwdepresyjne i bardzo przytylam ,co jest powodem ze tyje i czy jest mozliwe abym schudla biorac te tabletki?
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Czym różni się nerwica od innych zaburzeń psychicznych?

Przybieranie na wadze może w takiej sytuacji być spowodowane: brakiem aktywności ruchowej, niekorzystnymi nawykami dietetycznymi i/lub przyjmowaniem leków o potencjale wzmagania apetytu i powodowania przyrostu masy ciała. Postępowanie powinno być wielokierunkowe: aktywizacja ruchowa, korekty dietetyczne i zmiana farmakoterapii (wdrożenie leku nie powodującego ryzyka przytycia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy