Lęki przed miesiączką przy nerwicy

witam, choruje na nerwicę lękową, czasami jest lepiej czasami gorzej, obecnie uczęszczam prywatnie na terapie ISTDP, i zażywam elicea 5 mg juz 10 miesięcy,najwiekszy problem mam przed okresem poniewaz juz 10 dni przed nasilaja mi się lęki, strasznie się pocę jestem słaba i jest mi nie dobrze, i odczuwam straszne bóle karku dlaczego tak się dzieje??ginekologicznie jest wszystko ok,

Z powodu zmian hormonalnych jakie zachodzą w trakcie cyklu w Pani ciele. Jeżeli dyskomfort jest nie do wytrzymania, polecam skonsultować sprawę z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.