Lęki przed powrotem do pracy

moje lęki wmiarę ustąpiły miałem różnego rodzaju od zwariowania utraty kontroli nad sobą wyjścia z domu wyjazdu gdzie kolwiek bałem się używać ostrych narzędzi żę kogoś mogę skrzywdzić.Biorę leki 3 miesiące i terapia teraz będzie 3 wizyta mój problem polega na tym że nie mogę wrócić do mojej obecnej pracy bo mam lęk i napięcie na samą myśl o niej i rzeczy czy przedmioty z nią związane mnie zaraz nakręcają nie wiem dlaczego lubię bardzo tą pracę możę przez to żę dostawałem ataki lęku w niej

Pisze Pan, że lecznie (farmakoterapia) w pewnym stopniu pomogła - lęki częściowo ustąpiły. Niedawno rozpoczął Pan terapię - trzy sesje (być może dopiero konsultacje) to dopiero początek psychoterapii. Sądzę,że połączenie leczenia farmakologicznego z psychoterapią to optymalny sposób na radzenie sobie z trudnościami, o których Pan pisze. Waryo porozmawiać o problemie z powrotem do pracy i lękami z tym związanymi na terapii. Terapeuta zna i będzie poznawał Pana i Pana sytuację coraz lepiej i myślę, że warto z nim poruszyć tę kwestię.