Leki ułatwiające koncentrację dla nastolatka z ADHD

Witam.

Mój blisko 14-letni syn ma zdiagnozowane ADHD. Ma olbrzymie trudności w koncentracji. Chciałam prosić o podanie nazw leków poprawiających koncentrację.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leki powinny być dobrane przez lekarza prowadzącego. Nie radziłabym samodzielnie podawać dziecku leków, ponieważ takie działanie, mogłoby przynieść więcej skutków ubocznych niż korzyści. Również w trakcie przyjmowania leków, dziecko powinno być pod obserwacją specjalisty.