Leki uspokajające i antybiotyk

Witam właśnie biorę przedostatni antybiotyk FORCID 1000 brałam na ostry ból gardła i powiększone migdały od wczoraj dostałam katar gęsta wydzielina zatkany nos . Na wieczór złapalo mnie rozwolnienie nagły skok cisnienia bóle w klatce po godzinie ciśnienie w normie czy to coś groźnego ? Dodam że jestem bardzo nerwowa i biorę leki betonu 50 i roswera czy to od antybiotyku czy coś innego pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy raczej nie mają związku z przyjmowanym antybiotykiem. Niepokojący może być fakt uczucia zatkania nosa i gęstej wydzieliny a także biegunka. Sugeruję skonsultować się z internistą, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.