Lekka opuchlizna przy przepuklinie pachwinowej a zabieg operacyjny

Dot. przepukliny pachwinowej, została stwierdzona. Jesst wielkości jądra. Występuje również lekka opuchlizna. Jak długo można zwlekać z zabiegiem operacyjnym. Jak wiadomo nie można tej choroby wyleczyć inaczej. ?

Sposób leczenia zaproponuje Panu chirurg prowadzący - radzę słuchać Jego rad i poddać się ew. operacji!!! Wydaje mi sie , że , jeśli stan og. Pana zdrowia pozwala na operację -to radzę się jej poddać!!! zż