Lekka skolioza lewowypukła i odprostowanie fizjologicznej lordozy
Wiam mam badanie rtg kregoslupa ledzwiowego,opis zdjecia;kregoslup ledzwiowy wykazuje lekka skolioze lewowypukla i odprostowanie fizjologicznej lordozy-chcialabym sie dowiedziec co to oznacza.POZDRAWIAM

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta. Opisywane zmiany wymagają ćwiczeń korekcyjnych. Mają one charakter zwyrodnieniowy.