Lekka wysypka na całym ciele w 31 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem obecnie w 31 tygodniu ciąży. Od paru dni mam lekka wysypkę na całym ciele. Odczuwam niemalże codziennie bóle w podbrzuszu i obrębie całego brzucha o różnym nasileniu, brzuch czasem twardnieje, najczęściej po prawej stronie. W dodatku nie jestem pewna czy nie sączą mi się wody płodowe. Proszę o opinie czy to coś niepokojącego.

Szanowna Pani, wysypka może być wynikiem reakcji alergicznej. Jeżeli odczuwa Pani sączenie wód płodowych to proszę udać się pilnie do ginekologa. Pozdrawiam