Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Lekki ból podczas pettingu a przerwanie błony dziewiczej

Witam, mam 15 lat. Dość szybko się rozwinęłam, jeśli to ma coś do rzeczy. Dziś z partnerem postanowiliśmy się "popieścić". Gdy się tak pieściliśmy, położyłam się, a on lekko "go wepchnął" czułam taki mały ból, lecz nie krwawiłam. Po powrocie do domu, usiadłam w łazience i rozszerzyłam moje wargi do lusterka aby zobaczyć błonę dziewiczą. Widzę tylko coś białego, ale to nie jest śluz, czy to jest moja błona dziewicza ?
KOBIETA, 15 LAT ponad rok temu

Palenie vs. karmienie piersią

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Możliwe iż to co Pani widzi jest pozostałością po błonie dziewiczej. Podczas kontaktu seksualnego mogło dojść do defloracji czyli uszkodzenia błony. W trakcie tego procesu zwykle pojawia się niewielkie krwawienie lecz nie jest to twarda reguła. Prawdopodobnie w Pani przypadku jedynym objawem defloracji był wspomniany lekki ból.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam.
Błona, w zależności od swej struktury, mogła zostać naderwana lub przebita. Nie każda kobieta krwawi podczas defloracji, nie każda nawet odczuwa ból, zatem sytuację najlepiej wyjaśni lekarz zakładając wziernik i oceniając stan narządów intymnych.
Pozdrawiam

Położna, która pracuje na oddziale położniczym w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy